SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Dėl bagažo vežimo

43. Keleivis turi teisę nemokamai vežtis vieną rankinį bagažą, kurio matmenys ne didesni kaip 60x40x20 cm arba kurio bendra matmenų suma ne didesnė kaip 120 cm. Matmenų ribojimas netaikomas žiemos sporto inventoriui ir moksleivių ar studentų vežamam vienam rankinio bagažo vienetui, kuris būtinas jų mokslams ar studijoms.

44. Keleivis, papildomai pažymėjęs iš vairuotojo įsigytą popierinį vienkartinį bilietą (visos kainos), gali vežti:

44.1. antrąjį rankinį bagažą, kurio matmenys ne didesni kaip 60x40x20 cm arba kurio bendra matmenų suma ne didesnė kaip 120 cm;

44.2. rankinį bagažą, kurio matmenys didesni kaip 60x40x20 cm arba kurio bendra matmenų suma didesnė kaip 120 cm, tačiau jis neturi trukdyti keleiviams, būti griozdiškas, tepti autobuso/troleibuso sėdynes arba keleivių drabužius.

45. Už vežamo bagažo saugumą atsako pats keleivis.

46. Transporto priemonėmis draudžiama vežti degiąsias, sprogstamąsias, dvokiančias, radioaktyvias medžiagas, suspaustas ir suskystintas dujas (išskyrus dujas nešiojamuose balionuose), smailius, aštrius, griozdiškus, trukdančius keleiviams daiktus, ginklus, nesilaikant ginklų gabenimo reikalavimų, daiktus, kurie gali sutepti transporto priemonės sėdynes arba keleivių drabužius. Transporto priemonėmis taip pat draudžiama vežti dviračius, išskyrus atvejus, jei transporto priemonėje yra tam specialiai įrengta vieta.

 


 

 


Eismo tvarkaraščiai: