SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2017 04 20 - Vilniuje nuo šeštadienio keičiama 32–ojo autobusų maršruto trasa

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo šeštadienio, 2017 m. balandžio 22 d., keičiama 32–ojo autobusų maršruto Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai  trasa. Šio maršruto trasa keičiama, nes praėjusią savaitę Pilaitėje atidaryta nauja Vytauto Pociūno g., sujungusi Pilaitės pr. su Sidaronių ir Mozūriškių g.

Nuo šeštadienio 32-ojo maršruto autobusai, važiuodami į Žvėryną, važiuos Vytauto Pociūno g., ir naujai atidarytoje sankryžoje suks į kairę, o toliau važiuos įprasta trasa. Autobusai, važiuodami link Pašilaičių, suks į Vytauto Pociūno g. ir važiuos įprasta trasa. Autobusai, važiuodami Sidaronių g., papildomai sustos naujai įrengtoje Kryžkelės stotelėje.

 

Pokyčiai numatomi ir 30–ojo, 54–ojo, 63–iojo, 75–ojo bei 102N autobusų maršrutų trasose. Užbaigus Vytauto Pociūno g. – Pilaitės pr. sankryžos rekonstrukcijos darbus ir atidarius naująją sankryžą bei įrengus tinkamą viešojo transporto stotelių infrastruktūrą, Pilaitės stotelė (abiem kryptimis) perkeliama arčiau naujosios sankryžos. Taip bus užtikrinama, kad stotelės bus pasiekiamos saugiai. Pilaitės stotelėje link Pilaitės įprastai sustos 30–ojo, 54–ojo, 63–iojo, 75–ojo ir 102N maršrutų autobusai. Tuo tarpu Pilaitės stotelėje centro kryptimi sustos ir 32–ojo maršruto autobusai.

 

Nauji maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo šiandien, o viešojo transporto stotelėse atnaujinti tvarkaraščiai bus skelbiami nuo balandžio 21 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje http://www.vilniustransport.lt, „Susisiekimo paslaugų“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ ir darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.

 

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: