SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 09 23 - Nuo spalio 1 d. – daugiau pokyčių Vilniaus viešajame transporte

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, jog nuo š. m. spalio 1 d. (šeštadienio) keisis 20, 27, 29, 31, 35, 36, 43, 50, 57, 59, 65, 66, 68, 76, 114, 115 maršrutų autobusų ir 13 maršruto troleibusų tvarkaraščiai. Pokyčiai įgyvendinami atsižvelgus į viešojo transporto keleivių, sostinės įmonių pateiktus siūlymus, atsižvelgus į mokyklų pamokų tvarkaraščius.

Siekiant užtikrinti patogų susisiekimą viešuoju transportu S. Kerbedžio, Moliakalnio, Mileišiškių g. ir aplinkinių gatvių gyventojams, koreguojama 114 Saulėtekis–Kairėnų g.–Vinciūniškės autobusų maršruto trasa. Autobusai, važiuodami Plytinės g., žiedinėje sankryžoje suks į Dvarčionių g. ir važiuos Puodžių, S. Kerbedžio, Moliakalnio, Mileišiškių, Žolyno, Antakalnio gatvėmis iki Antakalnio žiedo.

 

 

Maršruto trasoje taip pat įrengtos keturios viešojo transporto stotelės (abiem kryptimis) – Juodvarnių, Stanislovo Kerbedžio, Stepono Kairio ir Moliakalnio. Atitinkamai keisis ir 114 maršruto autobusų eismo tvarkaraštis darbo bei poilsio dienomis, ir autobusai važiuos dažniau.

 

Po sankryžos rekonstrukcijos – papildomi sustojimai

Rekonstravus Žaliųjų Ežerų–Visalaukio gatvių sankryžą bei įrengus naują Visalaukio stotelę (abiem kryptimis), joje papildomai sustos 36, 65, 66 ir 76 maršrutų autobusai.

Taip pat po rekonstrukcijos darbų 65 Ožkiniai–Naujieji Verkiai–Balsių g.–Pagubė ir 76 Ateities–Balsių g.–Sakališkės–Bireliai maršrutų autobusai kaip įprastai važiuos pro Balsių progimnaziją, tačiau nebe pro apylanką, o naujai sutvarkyta Visalaukio gatve.

 

 

Tuo tarpu 76 maršruto autobusai ir po spalio 15 d. važiuos trasa, kuri buvo pakeista nuo liepos 1 d. – ji tampa nuolatine. Šio maršruto autobusai ir toliau užvažiuos į Ragučio, Balsių gatves, važiuodami tiek iš Ateities gatvės, tiek ir iš Birelių.

Nauji viešojo transporto eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau nuo rugsėjo 23 d., o viešojo transporto stotelėse informacija bus atnaujinama nuo rugsėjo 28 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

 

 

 

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: