SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 09 14 - Nuo rugsėjo 17 d. – viešojo transporto tvarkaraščių pokyčiai

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo 2016 m. rugsėjo 17 d. (šeštadienio) keičiasi 1 Stotis–Vikingų g.–Oro uostas ir 2 Stotis–Liepkalnio–Vikingų g.–Oro uostas maršrutų autobusų tvarkaraščiai. Tvarkaraščiai koreguojami atsižvelgiant į šių maršrutų transporto priemonių vėlavimus bei siekiant užtikrinti prekybos centruose IKEA ir NORDIKA dirbančių vilniečių atvykimą į darbą reikiamu laiku.

Atsižvelgiant į keleivių prašymus užtikrinti patogesnį persėdimą, nuo rugsėjo 17 d. papildomai Kauno plento stotelėje sustos 28 Žemieji Paneriai–Grigiškės maršruto autobusai, važiuojantys link Grigiškių.

 

Nauja stotelė taip pat atsiras ir Sakališkių g. (abiem kryptimis). Joje stos 36 Žalgirio–Kalvarijų g.–Balsiai–Naujaneriai–Pagubė, 65 Ožkiniai–Naujieji Verkiai–Balsių g.–Pagubė ir 76 Ateities–Balsių g.–Sakališkės-Bireliai maršrutų autobusai.

 

Nauji maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau nuo šiandien, rugsėjo 14 d. Informacija viešojo transporto stotelėse bus atnaujinama nuo rugsėjo 16 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: