SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 08 31 - „Sostinės dienos 2016“ metu – galimi viešojo transporto nukrypimai nuo tvarkaraščių, ribojamas eismas

2016 m. rugsėjo 2-4 dienomis Vilniuje jau 23–iąjį kartą vyks „Sostinės dienos“. Visas tris dienas netruks renginių: koncertų, meno ir kitų netikėtų erdvių.

Renginių metu galimi 10, 11, 33, 88 maršrutų autobusų nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių.

Į visus „Sostinės dienų“ renginius Vilniaus centre galima patogiai nuvykti viešuoju transportu – tereikia pasirinkti reikiamų maršrutų autobusus ir troleibusus, kursuojančius pro sostinės centrą. Ilgai užsibuvus mieste namo grįžti bus paprasta naktiniais autobusais – jie keleivius veš naktį iš penktadienio į šeštadienį ir iš šeštadienio į sekmadienį.

„Sostinės dienų“ renginių metu, rugsėjo 1-5 dienomis, bus laikinai draudžiamas eismas Gedimino prospekto dalyje tarp Katedros ir Lukiškių aikščių, Odminių, K. Sirvydo ir Totorių gatvių prieigose.

Transporto eismas bus draudžiamas nuo rugsėjo 1 d. 7 val. iki rugsėjo 5 d. 7 val. Gedimino prospektu (nuo T. Vrublevskio iki Vilniaus gatvės), Totorių gatve (nuo Gedimino prospekto iki Labdarių gatvės). Nuo rugsėjo 1 d. 19 val. iki rugsėjo 5 d. 7 val. bus draudžiamas transporto eismas Gedimino prospekte tarp J. Tumo-Vaižganto ir Vilniaus gatvių. Į šias Gedimino prospekto atkarpas bus draudžiama įvažiuoti iš šalutinių gatvių (išskyrus renginio dalyviams, turintiems leidimus patekti į renginio teritoriją, atvežti ir išvežti renginiui skirtus daiktus).

     Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.


Eismo tvarkaraščiai: