SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 08 24 - Dėl 65 ir 76 autobusų maršrutų nukreipimo dėl uždarytos Visalaukio g. (papildyta)

Primename, kad nuo š. m. rugpjūčio 1 d. iki spalio 1 d. dėl uždarytos Visalaukio g. atkarpos tarp Žaliųjų Ežerų ir Ragučio gatvių laikinai keitėsi 76 autobusų maršruto trasa.

76 Ateities–Balsių g.–Sakališkės-Bireliai maršruto autobusai nuo Žaliųjų Ežerų g. važiuoja Aukuro ir Romuvos gatvėmis, toliau įprasta trasa. Autobusai, važiuodami link Ateities gatvės, važiuoja  tokia pačia trasa, aplenkdami Visalaukio gatvę.  Keleivių patogumui, autobusai, važiuodami link Ateities g., papildomai sustoja Ragučio stotelėje.

O nuo rugsėjo 1 d. gražinus 65 Ožkiniai–Naujieji Verkiai–Balsių g.–Pagubė autobusų maršrutą, šio maršruto autobusai dėl uždarytos Visalaukio g. laikinai važiuos Aukuro ir Romuvos gatvėmis, kaip ir 76 maršruto autobusai.

 

 

Su eismo tvarkaraščiais nuo rugsėjo 1 d. jau yra galimybė susipažinti www.vilniustransport.lt.

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: