SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 06 28 - Nuo liepos 1 d. pokyčiai 76 autobusų maršrute

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad liepos 1 d. keičiasi 76 Ateities g.–Sakališkės–Bireliai autobusų maršruto trasa – autobusai kasdien užvažiuos į Ragučio, Balsių gatves, važiuodami tiek iš Ateities gatvės, tiek ir iš Birelių.  Atitinkamai autobusai sustos Austėjos, Žalčių, Balsių mokyklos ir Ragės stotelėse, bei nestos Ragučio stotelėje (abiem kryptimis). Autobusai pakeista trasa važiuos iki spalio 15 d. Autobusų trasa koreguojama, atsižvelgiant į gautus gyventojų siūlymus, ir siekiant pagerinti Balsių gyvenvietės bei Kryžiokų sodų gyventojų susiekimo viešuoju transportu sąlygas. Atsižvelgiant į būsimus pokyčius atitinkamai keisis 76 Ateities g.–Sakališkės–Bireliai maršruto autobusų eismo tvarkaraštis darbo ir poilsio dienomis, o poilsio dienomis autobusai važiuos dažniau.

Nauji tvarkaraščiai interneto svetainėje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau šiandien, o viešojo transporto stotelėse informacija bus keičiama nuo ketvirtadienio, birželio 30 d.

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pokyčius – interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinkle www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: