SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 06 16 - Birželio 18 d. – galimi viešojo transporto vėlavimai, keisis 87 autobusų maršruto tvarkaraštis

 

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad birželio 18 d. nuo 12 val. vyks Lietuvos gėjų lygos organizuojamos eitynės „Už lygybę“. Eitynių dalyviai rinksis Lukiškių aikštėje ir iš ten eis Gedimino prospektu, Šventaragio ir Barboros Radvilaitės gatvėmis į Bernardinų sodą. Renginio metu, nuo 12 iki 14.30 val., galimi viešojo transporto maršrutų, kurių trasos kerta Gedimino prospektą (1G, 53 maršrutų autobusų ir 2, 3, 6, 12, 14, 20 maršrutų troleibusų) bei T. Vrublevskio ir Šventaragio g. (10, 11, 33 maršrutų autobusų), vėlavimai.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ taip pat informuoja, kad nuo birželio 18 d. keisis 87 Ozo–Didlaukio g.–Molėtų pl.–Riešė–Bendorėliai–Šeškinė maršruto autobusų eismo tvarkaraštis. Nuo šeštadienio keisis tik kai kurie išvykimo laikai iš stotelių.

Taip pat primename, kad 65 Ožkiniai–Naujieji Verkiai–Balsių g.–Pagubė–Bireliai maršruto autobusai dėl prasidėsiančių Balsių progimnazijos moksleivių vasaros atostogų, bei sumažėjusio keleivių srauto nuo birželio 18 d. iki rugpjūčio 31 d. (imtinai) nevažiuos.

Nauji tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau nuo birželio 16 d., o informacija viešojo transporto stotelėse taip pat bus keičiama nuo birželio 16 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.


Eismo tvarkaraščiai: