SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 06 06 - Nuo birželio – ir motociklams skirtos stovėjimo vietos

Vilniaus miesto SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad birželio mėnesį Vilniaus mieste bus pažymėtos tik motociklams skirtos stovėjimo vietos. Planuojama, kad jos atsiras septyniose sostinės erdvėse, o bendras stovėjimo vietų skaičius sieks apie 40.

„Iki šiol motociklininkai savo transporto priemones palikdavo arba automobiliams skirtose vietose, arba draudžiamose vietose. Todėl buvo būtina išskirti vietas tvarkingam motociklų statymui“, – teigia „Susisiekimo paslaugų“ direktorė Modesta Gusarovienė.

„Susisiekimo paslaugų“ inžinieriai kartu su Lietuvos baikerių kongreso, Lietuvos motociklininkų bendruomenę vienijančios organizacijos „Motomanai“ ir asociacijos „Lietuvos motociklistų klubas“ nariais analizavo, kur galima išskirti stovėjimo vietas motociklams. Nuspręsta, kad jas geriausia įrengti prie lankytinų objektų ir neišnaudotuose laisvuose plotuose, įrengiant ir specialius stulpelius tarp paženklintų stovėjimo vietų, kad jose nebūtų statomi automobiliai.

Motociklams skirtos stovėjimo vietos bus paženklintos šiose Vilniaus erdvėse: Upės g. 6, Barboros Radvilaitės g. 6, aikštė šalia M. Daukšos g., M. K. Čiurlionio g., šalia apžvalgos aikštelės Subačiaus g., Lukiškių aikštės ir greta Subačiaus–Strazdelio g. sankryžos.

Pasak M. Gusarovienės, didžioji dalis motociklams skirtų stovėjimo vietų parinkta taip, kad nebūtų naikinamos dabar esančios automobilių stovėjimo vietos, o išnaudotos tos erdvės, kuriose automobilių statymas nėra galimas.

Būsimos motociklų stovėjimo vietos bus paženklintos tiek horizontaliu žymėjimu, tiek kelio ženklais.


Eismo tvarkaraščiai: