SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 05 17 - NUO GEGUŽĖS 23 D. – VIEŠOJO TRANSPORTO MARŠRUTŲ IR TVARKARAŠČIŲ POKYČIAI

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo 2016 m. gegužės 23 d. (pirmadienio) keičiasi 1, 2, 12, 16, 19, 32, 61 ir 82 maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai.

Siekiant užtikrinti patogesnį Naujininkų rajono gyventojų susisiekimą su prekybos centrais „Nordika“ ir „Ikea“, 1 Stotis–Oro uostas maršruto autobusai nukreipiami į Vikingų g. (žr. 1 pav.). Atitinkamai koreguojamas šio maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.  Autobusai, važiuodami pakeista trasa, nestos Eišiškių plentas, Dariaus ir Girėno, Felikso Vaitkaus stotelėse (abiem kryptimis), tačiau papildomai stos Vikingų slėnis ir Vikingų stotelėse. Stotelės, kuriose nestos 1 maršruto autobusai, aptarnaujamos kitų maršrutų – 3G, 4 ir 88. Atsižvelgiant į pokyčius 1 Stotis–Oro uostas autobusų maršrute koreguojamas ir 2 Stotis–Liepkalnio–Vikingų g.–Oro uostas maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.

 

 

  1 pav. Stotis–Oro uostas autobusų maršruto pakeista trasa

 

12 Stotis–Rudamina–Skaidiškės, 16 Stotis–Nemėžis–Skaidiškės, 19 Stotis–Lydos pl.–Salininkai, 61 Stotis–Nemėžis–Kuprioniškės ir 82 Stotis–Salininkai–Miškiniai–Juodšiliai maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai keičiami dėl reisų įveikimo laikų korekcijos – autobusai nuo šiol maršrutus įveiks greičiau. 

Tuo tarpu, dėl vykdomų Vakarinio aplinkkelio statybos darbų bei Viršuliškių skg. susidarančių transporto spūsčių 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai maršruto autobusai priversti stovėti bendrame automobilių sraute, dėl ko stoteles pasiekia nelaiku. Siekiant užtikrinti reguliarų transporto važiavimą, keičiama maršruto trasa ir eismo tvarkaraščiai (žr. 2 pav.).

 

 

 

2 pav. 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai autobusų maršruto pakeista trasa

 

32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai maršruto autobusai, važiuodami link Pašilaičių, nevažiuos Laisvės pr., Justiniškių, Viršilų g. bei Viršuliškių skg., o važiuos tiesiai Pilaitės pr. iki jungiamosios gatvės su Sidaronių g., kur Sidaronių g. jau važiuos senąja trasa.

Tuo tarpu autobusai, kursuojantys iš Pašilaičių, važiuos Pilaitės pr. iki sankryžos su Papilėnų g., kurioje apsisuks ir toliau važiuos Pilaitės pr. tiesiai iki Žvėryno, neužsukdami į Šešuolių, Justiniškių g. ir Laisvės pr. Autobusai, važiuodami pakeista trasa, nestos stotelėse Kryžkelė, Kaukaro, Troleibusų parkas, Spaudos rūmai ir Sietyno (link Pašilaičių). Atsižvelgiant į būsimus pokyčius keisis ir 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.

Nauji maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo gegužės 17 d. Informacija viešojo transporto stotelėse bus atnaujinama nuo gegužės 19 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: