SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 04 20 - Artėjant Motinos dienai – dažniau kursuosiantys 37 ir 63 maršrutų autobusai

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad artėjant Motinos dienai keisis dalies viešojo transporto maršrutų darbas. Du savaitgalius iš eilės – balandžio 23–24 d. ir balandžio 30 d. – gegužės 1 d. 37 Kalvarijų–Tuskulėnų–Olandų g.–Rokantiškės ir 63 Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės maršrutų autobusai važiuos dažniau ir bus didesnės talpos.

Siekiant užtikrinti galimybę vilniečiams aplankyti savo artimųjų kapus Rokantiškėse ir Karveliškėse, minimų maršrutų autobusai savaitgaliais kursuos kur kas dažniau – 37 maršruto autobusai važiuos kas 29 min., o 63 maršruto autobusai –  kas 25–29 min., ir vietoj įprastų dviašių autobusų važiuos didesnės talpos – triašiai autobusai. Kaip įprastai, pro Saltoniškių ir Sudervės kapines 7 Šiaurės miestelis–Verkių g.–Viršuliškės–Lazdynai maršrutu taip pat kursuos triašiai autobusai.

Papildomų autobusų eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau šiandien, balandžio 20 d., o informacija apie autobusų eismą viešojo transporto stotelėse bus keičiama nuo penktadienio, balandžio 22 d., bei pateikiama viešojo transporto švieslentėse.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, „Susisiekimo paslaugų“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, mobiliaisiais telefonais m.stops.lt bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.


Eismo tvarkaraščiai: