SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 04 14 - Vilniaus viešojo transporto sistemoje pokyčiai – keisis 32 ir 73 autobusų maršrutų trasos

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad dėl Naugarduko–Žemaitės–Kauno g. sankryžos rekonstrukcijos darbų Naugarduko stotelė, šiuo metu esanti žiede, laikinai perkeliama į kitą vietą, už Vilniaus lenkų kultūros namų.

Atsižvelgiant į pokyčius, nuo šių metų balandžio 15 d. keičiasi 73 Vilkpėdė–Naugarduko g.–Centras–Justiniškės autobusų maršruto trasa – autobusai važiuos tiesiai Naugarduko g., neužsukdami į žiedą, ir stos naujai įrengtoje stotelėje (žr.1 pav.). Po rekonstrukcijos darbų, įrengus tinkamą infrastruktūrą viešojo transporto stotelei, Naugarduko stotelė bus grąžinta arčiau buvusios vietos.

 

 

 

1 pav. Naugarduko stotelės perkėlimo schema.

 

Tuo tarpu dėl vykdomų Vakarinio aplinkkelio statybos darbų numatomi pokyčiai 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai autobusų maršrute – nuo balandžio 20 d. keisis ir šio autobusų maršruto trasa. 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai maršruto autobusai, važiuodami link Pašilaičių nuo Piliakalnio stotelės važiuos Pilaitės pr. iki jungiamosios gatvės su Sidaronių g., kur Sidaronių g. jau važiuos senąja trasa.

Tuo tarpu autobusai, kursuojantys iš Pašilaičių, važiuos Pilaitės pr. iki sankryžos su Papilėnų g., kurioje apsisuks ir toliau važiuos Pilaitės pr. iki Vakarinio aplinkkelio, toliau senąja trasa. Atitinkamai autobusai stos stotelėse Pilaitė ir Smalinės, esančiose Pilaitės pr. Atsižvelgiant į būsimus pokyčius keisis 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai maršruto autobusų eismo tvarkaraštis. Nauji tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau šiandien, o viešojo transporto stotelėse informacija bus keičiama nuo pirmadienio, balandžio 18 d.

 

 

 

2 pav. 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai autobusų maršruto pakeista trasa.

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

 

 

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: