SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 03 19 - „Susisiekimo paslaugos“ kviečia pasirūpinti savo sveikata

Įsivyravus permainingiems orams, kai pavasarį keičia žiema, ir atvirkščiai, būtina laiku užkirsti kelią net ir mažiausiems susirgimams. Todėl SĮ „Susisiekimo paslaugos“ kviečia visus vilniečius ir miesto svečius pasirūpinti savo sveikata!

Bendradarbiaujant su UAB „Acorus Calamus“, „Susisiekimo paslaugų“ klientų aptarnavimo specialistai ir keleivių kontrolieriai išdalins 1,5 tūkst. pastilių, ir jos bus dalinamos jau nuo šiandien, kovo 19 d. Jų gauti bus galima apsilankius „Susisiekimo paslaugų“ Klientų aptarnavimo centre, įsikūrusiame Gedimino pr. 9A, Vilniuje, šalia Vinco Kudirkos aikštės. Tuo tarpu keleivių kontrolieriai sveikatai naudingų pastilių, kaip nedidelę paguodos dovanėlę, įteiks kiekvienam, viešuoju transportu važiavusiam be bilieto. Tačiau „Susisiekimo paslaugos“ įspėja, kad visada būtina įsigyti kelionės bilietą ir jį iškart aktyvinti ar pažymėti.

Sveikatai naudingomis pastilėmis bus dalinamąsi tik ribotą laiką, kol jos pasibaigs. Įspėjama, kad išaugus sergamumo lygiui, būtina tinkamai pasirūpinti savo sveikata: vengti didelių susibūrimo vietų, o jose esant būtina nešioti higienines kaukes. Važiavus viešuoju transportu ar grįžus iš lauko būtina nusiplauti rankas.


Eismo tvarkaraščiai: