SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 02 23 - Vilniaus knygų mugės metu – papildomas 2G maršruto autobusų sustojimas ir specialus autobusas

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad Vilniaus knygų mugės metu 2016 m. vasario 25–28 dienomis 2G Santariškės–Laisvės pr.–Stotis maršruto autobusai stos stotelėje Parodų rūmai Lazdynų ir Savanorių pr. link. Taip siekiama užtikrinti patogų mugės lankytojų atvykimą į parodų rūmus LITEXPO ir išvykimą iš jų.

Kaip įprastai, Parodų rūmų stotelėse sustos 13 Pašilaičiai–Justiniškės–Žemieji Paneriai, 16 Pašilaičiai–Lazdynai–Stotis, 18 Pašilaičiai–Justiniškės–Žemieji Paneriai–Titnago g. maršrutų troleibusai, 21 Lazdynėliai–Lazdynai–Centras, 54 Pilaitė–Lazdynai–Stotis maršrutų autobusai.

Vasario 25–28 dienomis vilniečius ir miesto svečius į knygų mugę veš ir specialūs UAB „Vilniaus viešasis transportas“ autobusai. Mugės lankytojus jie veš nuo stotelės Arkikatedra, Žaliojo tilto link.

 

 

 

        Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus, maršrutų tvarkaraščius pateikiama tinklalapyje www.vilniustransport.lt, „Susisiekimo paslaugų“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

    


Eismo tvarkaraščiai: