SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2016 02 05 - Naujasis „Solaris Urbino“ autobusas sostinėje važiuos keturiais maršrutais

Į Lietuvą atvykęs ir vasario 4 d. Vilniaus mieste pristatytas naujos kartos „Solaris Urbino 12“ autobusas artimiausias dvi savaites veš sostinės viešojo transporto keleivius. Planuojama, kad naujasis autobusas vilniečius vežios keturiais miesto maršrutais: 22 Lazdynai–Oslo g.–Centras, 46 Pašilaičiai–A. Goštauto g.–Centras, 48 Šeškinė–Pašilaičiai–Santariškės ir 87 Ozo–Didlaukio g.–Molėtų pl.–Riešė–Bendorėliai–Šeškinė.

UAB „Vilniaus viešasis transportas“, kuriam ir patikėta išbandyti „Solaris Urbino 12“ autobusą, atstovų teigimu, maršrutai buvo parinkti skirtingi, nes autobusą norima išbandyti tiek miesto centre, tiek ir už Vilniaus ribų. Taip bus galima įvertinti naujų transporto priemonių patikimumą įvairiomis sąlygomis.

Artimiausiu metu į autobusą bus sumontuota elektroninio bilieto įranga, todėl tikimasi, kad naujoji transporto priemonė į pirmuosius reisus išvyks jau šį šeštadienį, vasario 6 d. Šiame autobuse, kaip ir kitose transporto priemonėse, galios visi dabartiniai bilietai. Už kelionę bus galima atsiskaityti e. bilietais ir e. pinigais iš Vilniečio kortelės ir naudojantis mobiląja programėle m.Ticket.

Po dviejų savaičių bandymų „Solaris Urbino“ autobusas keliaus į Kauną, kur taip pat važinės dvi savaites. Vėliau naujoji transporto priemonė išvyks į Panevėžį, Klaipėdą ir Šiaulius. Šiuose miestuose autobusas bus bandomas po savaitę, o iš visų miestų surinkti duomenys apie autobusą atiteks transporto priemonės gamintojui.


Eismo tvarkaraščiai: