SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2015 11 24 - NUO 2015 M. GRUODŽIO 1 D. – VIEŠOJO TRANSPORTO EISMO TVARKARAŠČIŲ POKYČIAI

Pastaruoju metu padidėjus transporto eismo intensyvumui Vilniaus miesto gatvėse bei išaugus eismo įvykių skaičiui, neretai susidaro spūstys, kurios sukelia problemų tiek automobilių vairuotojams, tiek ir viešajam transportui, kurio reguliarumą tampa sunkiau užtikrinti. Ne laiku į stoteles atvykstantys autobusai ir troleibusai sukelia nepatogumų jose laukiantiems ir jau važiuojantiems keleiviams.

Atsižvelgus į susidariusią situaciją, nuo š. m.  gruodžio mėn. 1 d. (antradienio) keičiami 4G, 5G, 7, 20, 33, 34, 53, 87 maršrutų autobusų ir 2, 4, 6, 9, 12, 14, 19 maršrutų troleibusų tvarkaraščiai. Tikimasi, kad pakeitus senuosius tvarkaraščius naujais, viešojo transporto reguliarumas bus užtikrinamas kur kas geriau.

Nauji tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo lapkričio 24 d., o viešojo transporto stotelėse – nuo lapkričio 26 d.

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.


Eismo tvarkaraščiai: