SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2015 09 17 - Eismo valdymo centre – atvirų durų dienos

Eismo valdymo centras kviečia visus vilniečius ir miesto svečius užsukti į atvirų durų dienas. Apsilankyti centre galima ne tik šiandien, bet ir rugsėjo 22 dieną nurodytomis valandomis:

  • Nuo 10 iki 12 val.;
  • Nuo 13 iki 15 val.;
  • Nuo 19 iki 21 val.

Apsilankę Eismo valdymo centre ne tik savo akimis išvys didžiulį ekraną, kuriame stebimas eismas pagrindinėse Vilniaus miesto gatvėse ir sankryžose, bet ir galės užduoti klausimus apie transporto srautų valdymą, šviesoforų veikimą bei daugelį kitų. Atsakymus į juos pateiks bei dar daugiau apie eismą Vilniuje papasakos kompetentingi Eismo valdymo centro specialistai.

Eismo valdymo centras įsikūręs pačiame Vilniaus miesto centre, Tilto g. 14. Jį galima pasiekti tiek viešuoju transportu (išlipti transporto stotelėse Vinco Kudirkos aikštė bei Operos ir baleto teatras), tiek ir pėsčiomis ar dviračiu.

Atvirų durų dienos Eismo valdymo centre – viena iš šių metų rugsėjo 16–22 dienomis Vilniuje vykstančios Judumo savaitės. Jau keturioliktus metus iš eilės Vilniaus miesto savivaldybė kartu su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ ir VšĮ „Sveikas miestas“ kviečia visus vilniečius ir miesto svečius atrasti vis daugiau alternatyvių būdų judėti mieste.


Eismo tvarkaraščiai: