SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2015 06 25 - 49 IR 69 MARŠRUTŲ AUTOBUSŲ EISMO ORGANIZAVIMO POKYČIAI DĖL DRAUDŽIAMO TRANSPORTO EISMO LINKMENŲ G.

Informuojame, kad dėl požeminių komunikacijų tiesimo darbų nuo š. m. birželio 29 d. (pirmadienio) iki liepos 4 d. (šeštadienio) imtinai bus draudžiamas transporto eismas Linkmenų gatvėje ties Žalgirio gatve ir  keisis 49 ir 69 autobusų maršrutų trasa.

49 Bukčiai–Lazdynai–Žalgirio–Didlaukio–Ateities g. ir 69 Šiltnamių g.–Lazdynai–Žalgirio–Didlaukio–Ateities g. maršrutų autobusai, važiuodami Konstitucijos pr., nesuks į Linkmenų gatvę, o važiuos toliau Konstitucijos pr. iki Kalvarijų–Šeimyniškių–Konstitucijos pr. sankryžos, kurioje suks į Kalvarijų gatvę. Nuo Kalvarijų–Žalgirio g. sankryžos autobusai važiuos senąja trasa. 49 ir 69 maršrutų autobusai, važiuodami pakeistomis trasomis, stos visose maršrute esančiose stotelėse ir atitinkamai nestos Šnipiškės ir Linkmenų stotelėse. Autobusų, važiuojančių nuo Ateities g. link Bukčių, maršrutų trasa nesikeis.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 


Eismo tvarkaraščiai: