SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2015 04 30 - SVARBI INFORMACIJA VAIRUOTOJAMS, UŽ AUTOMOBILIO STOVĖJIMĄ MOKANTIEMS MOBILIUOJU TELEFONU

       Informuojame, kad nuo gegužės mėn. 1 d. už automobilių stovėjimą Vilniaus mieste, vairuotojai telefonu galės mokėti tik naudodamiesi sistema m.Parking – siunčiant trumpąsias žinutes SMS (numeriu 1332) arba programėle m.Parking, skirta Android ir iOS operacinėms sistemoms.

       Iki šiol veikusi mokėjimų sistema, kai buvo reikalingas operatoriaus tinklo lipdukas ant transporto priemonės, iš anksto numatoma kiek laiko stovės automobilis ir nurodomas konkretus miestas (Vilniaus kodas – PV), nuo gegužės 1 d. Vilniuje bus išjungta.

       Norime atkreipti dėmesį, kad mokant sistema m.Parking nėra išankstinės registracijos, todėl nereikia automobilio žymėti skiriamaisiais ženklais (pvz., lipduku), tuo pat metu galima sumokėti už kelis automobilius, o mokėjimai nuskaitomi kas 12 min. iki kol baigiamas parkavimas. Tokiu būdu už paslaugą niekada nesumokėsite daugiau nei automobilis stovėjo. Mokėjimų kontrolė vykdoma pagal automobilio valstybinį numerį, o visus savo atliktus mokėjimus galite matyti savitarnos svetainėje www.mano.m-transportas.lt

       Naudojantis m.Parking, stovėjimui užsakyti numeriu 1332 siųskite SMS žinutę su kodu: Start X AAA000, kur X rinkliavos zona (M – mėlynoji, R – raudonoji, G – geltonoji, Z – žalioji), AAA000 – automobilio valstybinis numeris.

       Paslaugai nutraukti numeriu 1332 siųskite SMS su kodu: Stop.

       Naudojantis išmaniuoju telefonu, parsisiųskite ir įdiekite programėlę m.Parking – ja naudotis bus dar patogiau.

       m.Parking mokėjimo sistema jau naudojasi daugiau nei 36 tūkst. vairuotojų, todėl kviečiame nelaukti „jau dabar už stovėjimą mokėti naująja mokėjimų sistema. 

       Daugiau informacijos apie m.Parking www.m-transportas.lt


Eismo tvarkaraščiai: