SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2014 12 01 - DĖL RINKLIAVOS MOKĖJIMO MOKAMOSIOMIS KORTELĖMIS

         Informuojame, kad nuo 2014 m. gruodžio 2 Vilniaus mieste nemokamai keičiamos seno pavyzdžio išankstinio mokėjimo už automobilių parkingą kortelės. Senamiestyje ir centrinėje miesto dalyje iki 2015 m. sausio 1 d. visi senieji bilietų automatai bus pakeisti naujais. Atsižvelgiant į vykdomus bilietų automatų atnaujinimo darbus, informuojame, kad SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre, adresu Gedimino pr. 9A, nemokamai keičiamos senojo pavyzdžio mokėjimo kortelės į naujas. Kortelės likučio perkeltina mažiausia suma yra 10 Lt. Jei likutis yra mažesnis, klientas turėtų primokėti grynaisiais arba pavedimu, kad susidarytų 10 Lt suma ir būtų galimybė perkelti turimus pinigus.

       Fiziniams asmenims kortelės keičiamos pateikus senojo pavyzdžio kortelę ir asmens dokumentą, o juridiniams asmenims – pateikus senojo pavyzdžio kortelę ir darbuotojo pažymėjimą arba įmonės vardu parengtą įgaliojimą pakeisti korteles. Kortelės bus keičiamos tik tuo atveju, jei fizinio ar juridinio asmens pateikti duomenys sutaps su sistemoje įvestais senojo pavyzdžio kortelės duomenimis. Atkreipiame dėmesį, kad pakeitus visus senus bilietų automatus naujais, seno pavyzdžio kortelėmis sumokėti rinkliavos už stovėjimą galimybės nebus.

      Atsiprašome už nepatogumus.

     Kortelės keičiamos SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre, adresu Gedimino pr. 9A, Vilnius, darbo laikas I-V 7.00-20.00 val., VI 9.30-18.00 val. Tel. 8 52 107050.


Eismo tvarkaraščiai: