SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2014 09 05 - Viešojo transporto keleivių kontrolės akcija Saulėtekyje

       Rugsėjo 11 dieną nuo 15 iki 19 val. Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ viešojo transporto stotelėje „Saulėtekis“ surengs keleivių kontrolės prevencinę akciją, kurios metu ypatingas dėmesys bus skiriamas mokslo metus pradėjusiems moksleiviams ir studentams.

       Šia prevencine akcija jiems norima priminti, kad, važiuojant viešuoju transportu, būtina įsigyti bilietus, laiku juos pažymėti ir turėti galiojantį lengvatą įrodantį dokumentą. Taip pat iš kitų miestų į Vilnių studijuoti atvykusius studentus šia akcija siekiama supažindinti, kaip naudotis Vilniečio kortele ir programėle m. Ticket.

       Norime priminti, jog studentai, nespėję gauti Lietuvos studento pažymėjimo iki rugsėjo 1 d., gali naudotis lengvatiniais bilietais pateikę studijų sutarties, sudarytos su aukštąją mokykla, originalą arba įstatymų nustatyta tvarka patvirtintą kopiją.

        Daugiau informacijos apie viešojo transporto sistemą ir kaip naudotis bilietais rasite www.vilniustransport.lt. Taip pat apsilankius SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre, esančiame Gedimino pr. 9A, arba paskambinus telefonu 210 7050. Kaip užsisakyti studento pažymėjimą - daugiau informacijos pateikiama interneto svetainėje www.lss.lt


Eismo tvarkaraščiai: