SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2013 10 16 - GYVENTOJŲ PATOGUMUI – PAPILDOMI AUTOBUSAI VISŲ ŠVENTŲJŲ IR VĖLINIŲ DIENOMS

Informuojame, kad artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių šventėms, gyventojų patogumui nuo spalio 19 d. iki lapkričio 3 d. didinamas autobusų skaičius į Rokantiškių, Karveliškių bei Kairėnų kapines.

 

Diena

Autobuso maršrutas

Autobuso dažnumas

Pastabos

Spalio 19-20 d.

38 Antakalnis–Dvarčionys–Šilėnų g.

Kas 28-35 min.

 

Spalio 21-25 d.

37 Kalvarijų –Tuskulėnų –Olandų g.–Rokantiškės

Kas 29 min.

 

63 Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės

Kas 25-34 min.

 

Spalio 26–27 d.

37 Kalvarijų –Tuskulėnų –Olandų g.–Rokantiškės

Kas 9-15 min.

38 Antakalnis–Dvarčionys–Šilėnų g.

Kas 13-17 min.

 

63 Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės

Kas 8-13 min.

 

Lapkričio 1 d.

7 Šiaurės miestelis–Verkių g.–Viršuliškės–Lazdynai

Pagal poilsio dienų tvarkaraštį

Autobusai nuo Viršuliškių stotelės važiuos Laisvės prospektu, Buivydiškių, Ozo gatvėmis (nestos Ąžuolyno stotelėje).

 

 

37 Kalvarijų –Tuskulėnų –Olandų g.–Rokantiškės

Kas 5-6 min.

 

38 Antakalnis–Dvarčionys–Šilėnų g.

Kas 20 min.

 

38A Antakalnis–Nemenčinės pl.–Kairėnų g.–Plytinės g.

Kas 21-35 min.

Papildomas maršrutas

63 Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės

Kas 4-5 min.

Lapkričio 2-3 d.

37 Kalvarijų –Tuskulėnų –Olandų g.–Rokantiškės

Kas 9-15 min.

 

38 Antakalnis–Dvarčionys–Šilėnų g.

Kas 28-35 min.

 

63 Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės

Kas 8-13 min.

 

Lapkričio 1- ąją ir 2-3 dienomis didinamas 2, 7, 16 ir 19 maršrutų troleibusų skaičius.

Lapkričio 1 d. (penktadienį), Visų Šventųjų dieną, kitų maršrutų autobusai ir troleibusai važiuos pagal sekmadienio tvarkaraštį.

Lapkričio 2 d. (šeštadienį) kitų maršrutų autobusai ir troleibusai važiuos pagal šeštadienio tvarkaraštį.

Lapkričio 3 d. (sekmadienį) kitų maršrutų autobusai ir troleibusai važiuos pagal sekmadienio tvarkaraštį.

Tvarkaraščiai internetinėje svetainėje www.vilniustransport.lt bei mobiliuosiuose telefonuose (wap.vilniustransport.lt) bus paskelbti nuo spalio 16 dienos. Viešojo transporto stotelėse informacija bus talpinama nuo spalio 17 d.

 

EISMO PAKEITIMAI

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad lapkričio mėn. 1–3 dienomis keisis eismo organizavimas prie Rokantiškių, Saltoniškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių.

Transporto eismas į Rokantiškių kapines iš Stepono Batoro gatvės lapkričio mėn. 1 ir 2-3 dienomis bus nukreiptas per Naujosios Vilnios rajoną, A. Kojelavičiaus, Šiaurės, Uosių, Kalno ir Rokantiškių gatvėmis. 

Automobilius bus galima statyti aikštelėse ir kelkraščiuose, kur jie nekliudo eismui ir nėra automobilių statymą draudžiančių kelio ženklų.

Ąžuolyno gatve ties Saltoniškių kapinėmis lapkričio mėn. 1 d. bus uždraustas transporto eismas. Iš Laisvės prospekto galima bus privažiuoti iki automobilių stovėjimo vietų Viršuliškių gatvėje, o iš Ozo gatvės iki automobilių stovėjimo aikštelių Ąžuolyno gatvėje.

Eismo organizavimas į Kairėnų kapines keisis lapkričio mėn. 1–3 dienomis: automobilių eismas nuo Nemenčinės plento pusės iš Kairėnų gatvės bus nukreiptas apvažiavimu Šilėnų gatve, o nuo Plytinės gatvės link kapinių bus nustatytas vienpusis eismas.

Eismo organizavimas lapkričio 1–3 dienomis taip pat keisis ir Karveliškių kapinių prieigose. Vykstantys savo transportu į Karveliškių kapines per Pilaitės rajoną galės privažiuoti prie kapinių ne pagrindiniu, bet aplinkiniu keliu, esančiu už 1 kilometro nuo pagrindinio įvažiavimo, važiuojant link Sudervės. Vengiant automobilių grūsties į Karveliškių kapines, rekomenduojama automobilius palikti stovėjimo aikštelėje Žvėryne ir kelionę iki kapinių tęsti viešuoju transportu (63 maršruto autobusu „Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės“).

Vairuotojų dėmesiui į Karveliškių kapines rekomenduojama įvažiuoti iš Vilniaus rajono savivaldybės teritorijos Sudervės seniūnijos pusės.

Be to, kapinių prieigose šalia autobusų stotelių, apsisukimo žiedų, kapinių įėjimo vartų lapkričio mėn. 1–3 dienomis bus draudžiamas automobilių stovėjimas.

Taip pat artėjant Vėlinėms link Rokantiškių, Karveliškių bei Kairėnų kapinių važiuos daugiau viešojo maršrutinio transporto.

 

 

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (wap.vilniustransport.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

 


Eismo tvarkaraščiai: