SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2013 09 19 - NUO RUGSĖJO 23 D. DĖL KIRTIMŲ G. VIADUKO ATIDARYMO KEIČIAMAS 3, 8, 78 AUTOBUSŲ MARŠRUTŲ EISMO ORGANIZAVIMAS

Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 23 d. (pirmadienio), dėl Kirtimų gatvės viaduko atidarymo, keičiamas 3, 8, 78 autobusų maršrutų eismo organizavimas ir 3, 8, 41, 42, 78 autobusų maršrutų tvarkaraščiai.

Keleivių patogumui Krantinės gatvėje įrengta nauja Krantinės stotelė.

3 Stotis–Eišiškių pl.–Dilgynė–Salininkai–Vaidotai autobusų maršruto eismo organizavimas:

8 Žemieji Paneriai–Aukštieji Paneriai–Vaidotai autobusų maršruto eismo organizavimas keičiamas ne tik dėl Kirtimų gatvės viaduko, bet ir dėl viaduko per Galvės gatvę atidarymo.

Eismo organizavimas 8 autobusų maršrute Kirtimų g. viaduko prieigose:

Eismo organizavimas 8 autobusų maršrute Galvės g. viaduko prieigose:

78 Stotis–Eišiškių pl.–Pagiriai autobusų maršruto eismo organizavimas:

41 Stotis–Eišiškių pl.–Užusienis ir 42 Stotis–Eišiškių pl.–Salininkai autobusų maršrutų eismo organizavimas nesikeis, keičiami tik jų tvarkaraščiai.

 

Nauji tvarkaraščiai internetinėje svetainėje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo rugsėjo 20 d. Viešojo transporto stotelėse informacija taip pat bus keičiama nuo rugsėjo 20 d. Būkite atidūs stebėdami eismo tvarkaraščius stotelėse.

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (wap.vilniustransport.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.


Eismo tvarkaraščiai: