SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2013 09 17 - RUGSĖJO 22 D., TARPTAUTINĘ DIENĄ BE AUTOMOBILIO, GREITŲJŲ MARŠRUTŲ AUTOBUSAIS VAŽIUOK NEMOKAMAI!

Rugsėjo 22-ąją visame pasaulyje minima „Diena be automobilio“, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai.

Šiemet Europos judriosios savaitės šūkis „Švarus oras – tavo sprendimas!“, atspindi tai, kad piliečių transporto priemonių pasirinkimas įtakoja oro kokybę. Tai priminimas, kad mes visi turime tam tikrą vaidmenį ir darydami net mažus pokyčius, pavyzdžiui, rinkdamiesi važiuoti į darbą viešuoju transportu, keliauti dviračiais ar pėstute, galime pagerinti visų mūsų gyvenimo kokybę.

 

Dieną be automobilio, rugsėjo 22 dieną (sekmadienį), visus sostinės gyventojus ir svečius kviečiame palikti savo automobilius namie ir keliauti greitųjų maršrutų autobusais nemokamai.

Greitieji autobusų maršrutai:

1G Stotis–Kalvarijų g.–Santariškės

2G Santariškės–Laisvės pr.–Stotis

3G Fabijoniškės–Centras–Oro uostas

4G Pilaitė–Konstitucijos pr.–Saulėtekis

5G Pašilaičiai–Ozo g.–Saulėtekis

6G Parko–Olandų g.–Žaliasis tiltas

 

Greitųjų maršrutų tvarkaraščius galite rasti paspaudę šią nuorodą: http://stops.lt/vilnius/#expressbus/map

 

***

Vilniuje švenčiant tarptautinę Europos dieną „Mieste be savo automobilio!“, kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus miesto savivaldybė ir SĮ „Susisiekimo paslaugos“ 2013 m. rugsėjo 22 d. kviečia vilniečius susipažinti su įdiegtu automatizuotos šviesoforinio reguliavimo ir valdymo sistemos centru ir šiuolaikiškomis eismo reguliavimo priemonėmis.

Visi norintys pamatyti Vilniaus miesto automatizuotos šviesoforinio reguliavimo ir valdymo sistemos centrą, tai padaryti gali rugsėjo 22 dieną nuo 9 val. iki 17 val., Tilto g. 14.

Atvirų durų metu vilniečiai galės susipažinti su pagrindiniais sistemos veikimo principais, stebėti esamą Vilniaus miesto situaciją per vaizdo kameras, pamatyti kaip valdomos Vilniaus miesto vairuotojų bei informacinės vairuotojų sistemos, susipažinti su taikytomis specialiomis šviesoforų reguliavimo priemonėmis renginių, eismo ribojimo metu.

Dėl ribotų patalpų dydžio, apsilankymo laikas gali būti derinamas vietoje.

 

Daugiau informacijos: Automatizuotos šviesoforinio reguliavimo ir valdymo sistemos centro tel. (8 5) 260 9377.

 

 

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (wap.vilniustransport.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 


Eismo tvarkaraščiai: