SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2020 04 24 - Eismo pokyčiai artėjant Motinos dienai – miestiečiai raginami judėti atsakingai

Artėjant Motinos dienai, Rokantiškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose numatyti eismo organizavimo pakeitimai, automobilių srautus reguliuos policija. Balandžio 25 – 26 d. ir gegužės 2 – 3 d. Karveliškių kapinių, o gegužės 2 – 3 d. Rokantiškių ir Kairėnų kapinių prieigose, šalia viešojo transporto stotelių, apsisukimo žiedų ir kapinių įėjimo bus draudžiamas automobilių stovėjimas.

 

Eismo organizavimo pakeitimų schemas rasite čia: https://beta.vilniustransport.lt/lt/naujienos/eismo-pokyciai-artejant-motinos-dienai-miestieciai-raginami-judeti-atsakingai

 

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų. Taip pat primenama nepalikti automobilių, kurie sudarytų kliūtis ir trukdytų sklandžiam transporto eismui, o ypač – viešojo transporto judėjimui. Minėtomis dienomis prie kapinių patruliuos ir policijos pajėgos.

 

Tęsiantis karantinui miestiečiai raginami elgtis sąmoningai, pagal galimybes atsisakyti visų nebūtinų kelionių. Viešuoju transportu važiuokite atsakingai – dėvėkite apsaugines kaukes ar kitaip pridenkite veidą, laikykitės saugaus atstumo, užimkite tik sėdimas vietas.

 


Eismo tvarkaraščiai: