SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2019 07 22 - Liepos 22-29 d. keičiamas 13-ojo autobusų maršruto eismo organizavimas

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad liepos 22 - 29 d. dėl Vytenio g. vykstančių statybos darbų laikinai keičiamas 13-ojo maršruto autobusų eismo organizavimas. Dėl eismo ribojimų šio maršruto autobusai nekursuos Vytenio g. ir nestos stotelėje  „Lelija“, o važiuos Švitrigailos gatve, iš kurios grįš į įprastą trasą. Važiuodami pakeista trasa autobusai sustos stotelėje „Sparta“ Švitrigailos gatvėje.

Atsižvelgiant į numatomus pokyčius, keičiamas 13-ojo maršruto autobusų eismo tvarkaraštis. Jis interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt paskelbtas nuo liepos 22 d. Informaciją viešojo transporto stotelėse planuojama atnaujinti taip pat liepos 22 d.

Eismo dalyvių prašoma būti atidiems, stebėti kelio ženklus ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

Viešojo transporto eismą tikruoju laiku bet kada galima stebėti apsilankius interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu per m.stops.lt arba mobiliojoje programėlėje m.Ticket.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobilioje programėlėje (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

 


Eismo tvarkaraščiai: