SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2019 07 01 - Nuo liepos 2 d. Grigiškėse – laikini viešojo transporto eismo organizavimo pakeitimai

 

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad nuo liepos mėn. 2 d. iki rugsėjo mėn. vidurio Grigiškėse, Mokyklos g., dėl numatomų gatvės rekonstrukcijos darbų keisis 28-ojo, 29-ojo ir 59-ojo maršrutų autobusų eismo organizavimas.

 

Atvykę į Grigiškes, minėtų maršrutų autobusai nekursuos Pašto ir Mokyklos gatvėmis, o važiuos Kovo 11-osios gatve,  iš kurios grįš į įprastą trasą. Važiuodami pakeista trasa autobusai sustos papildomai įrengtose stotelėse Kovo 11-osios gatvėje. 

 

Atsižvelgiant į numatomus pokyčius, keičiami 28-ojo, 29-ojo ir 59-ojo autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai. Nauji šių maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt paskelbti nuo liepos 1 d. Informaciją viešojo transporto stotelėse planuojama atnaujinti taip pat liepos 1 d.

 

Eismo dalyvių prašoma būti atidiems, stebėti kelio ženklus ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

 

Viešojo transporto eismą tikruoju laiku bet kada galima stebėti apsilankius interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu per m.stops.lt arba mobiliojoje programėlėje m.Ticket.

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobilioje programėlėje (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 


Eismo tvarkaraščiai: