SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2019 05 10 - Kaip atvykti į #PaVINGiuojam?

Trečiojo Vingio parko festivalio lankytojai iki parko kviečiami atvykti 24-ojo maršruto autobusais atvažiavus iki stotelės Vingio Parkas ir 4-ojo, 6-ojo, 12-ojo, 14-ojo, 15-ojo, 16-ojo maršrutų troleibusais bei 2-ojo G, 21-ojo, 22-ojo, 23-iojo, 29-ojo, 54-ojo maršrutų autobusais iki Gerosios Vilties stotelės. Taip pat Vingio parką galima pasiekti M. K. Čiurlionio gatve atvykus iki Mikalojaus Konstantino Čiurlionio stotelės 4-ojo, 10-ojo, 17-ojo maršrutų troleibusais bei 3-iojo G, 21-ojo, 22-ojo, 73-iojo maršrutų autobusais. Dar vienas būdas atvažiuoti iki festivalio lokacijos yra atvykus į Žvėryno mikrorajoną – į Kęstučio stotelę 1-ojo, 3-iojo ir 7-ojo maršrutų troleibusais ar Vytauto stotelę 11-ojo maršruto autobusais.

Gegužės 11-ąją dieną (šeštadienį) namo iš Vingio parko galėsite grįžti ir naktiniais viešojo transporto autobusais. Festivalio proga keleivių patogumui naktį iš gegužės 11 d. į 12 d. pakoreguotos 101-ojo N bei 103-ojo N autobusų maršrutų trasos, jog pasibaigus vakariniams renginiams grįžti būtų patogiau. 101-ojo N maršruto autobusai stos stotelėse Vingio parkas (Fabijoniškių kryptimi), Gerosios Vilties (Saulėtekio kryptimi), Savanorių prospektas ir Vingis, 102-ojo N maršruto autobusai, kaip įprastai, stos stotelėje Liubarto tiltas bei Kęstučio ir Vytauto stotelėse, o 103-iojo N maršruto autobusai stos Vingio parkas ir Žemaitės stotelėse.

Savo automobiliais vykstantiems vairuotojams rekomenduojama naudotis „Statyk ir važiuok“ aikštelėmis Ukmergės g. 246 (šalia PC „Senukai“) bei Sėlių g. 62 (Žvėryne) ir palikus automobilį jose iki Vingio parko patogiai atvykti viešuoju transportu. Iš Ukmergės gatvėje esančios aikštelės iki Vingio parko patogiai atvyksite 24-ojo maršruto autobusu, įlipę Stasio Lozoraičio stotelėje ir išlipę stotelėje Vingio parkas. Palikus automobilį Sėlių gatvėje esančioje aikštelėje, stotelėje Žvėrynas įlipkite į 1-ojo, 3-iojo ir 7-ojo maršrutų troleibusus ir atvykite iki Kęstučio stotelės.

Trečiasis Vingio parko festivalis #PaVINGiuojam vyks gegužės 11-12 dienomis Vilniuje, Vingio parke.


Eismo tvarkaraščiai: