SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2018 06 28 - Laikinai perkeliama viešojo transporto stotelė Pavilionys

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo 2018 m. liepos 2 d. iki liepos 16 d. dėl atliekamų statybos darbų Ukmergės gatvėje laikinai bus perkelta stotelė Pavilionys. Ji bus perkelta ~220 metrų Tarandės kryptimi.

Šioje stotelėje kaip įprasta sustos 52-ojo ir 87-ojo maršrutų autobusai.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.

 

 


Eismo tvarkaraščiai: