SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2017 11 13 - Lapkričio 14-16 d. laikinai keisis 17 autobusų maršruto trasa

Dėl vykdomų remonto darbų Antavilių žiede laikinai keisis 17-ojo Antakalnis–Nemenčinės pl.–Antaviliai autobusų maršruto trasa bei eismo tvarkaraštis, informuoja Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“.

Nuo lapkričio 14 iki 16 d. (imtinai) 17-ojo maršruto autobusai nuo stotelės Antaviliai važiuos iki Miškonių gyvenvietės, ties kuria apsisuks ir važiuos atgal link Antavilių. Toliau – įprasta maršruto trasa link miesto. Remonto darbų metu autobusai neužsuks į Antavilių žiedą. Artimiausia stotelė, kurioje stos 17-ojo maršruto autobusai, važiuojantys į miestą, – Antaviliai.

 

Atnaujintas eismo tvarkaraštis jau skelbiamas interneto  tinklalapyje www.vilniustransport.lt. Informacija maršruto stotelėse atnaujinama nebus.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinkle „Facebook“ www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt), darbo valandomis – ir telefonu (8 5) 210 7050.

 

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.

 

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: