SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2017 10 26 - Nuo spalio 30 d. – daugiau pokyčių Vilniaus viešajame transporte

Nuo pirmadienio, spalio 30 d., keisis 9-ojo, 20-ojo, 28-ojo, 30-ojo, 32-ojo, 54-ojo, 66-ojo, 75-ojo, 116-ojo, greitojo 4-ojo G bei naktinio 103-iojo N maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai, o nuo lapkričio 1 d. keisis ir visų maršrutų troleibusų eismo tvarkaraščiai, praneša Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. Pokyčiai įgyvendinami atsižvelgiant tiek į eismo sąlygas miesto gatvėse, tiek ir į gyventojų pateiktus pasiūlymus bei kitus planuojamus pakeitimus, susijusius su maršrutų darbo organizavimu.

 

Nauji autobusai – trijuose maršrutuose

Nuo spalio 30 d. naujos transporto priemonės keleivius pasitiks 20-ame Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė–Lazdynai, 28-ame Žemieji Paneriai–Grigiškės ir 116-ame Žvėrynas–Gudelių šilas–Lazdynai–Ungurių g. autobusų maršrutuose, o 20-ame autobusų maršrute autobusų važiuos daugiau nei iki šiol.

Šio maršruto autobusai ne tik dažniau užsuks į Paneriškių gatvę, bet taip pat plečiamas ir šio maršruto aptarnaujamų gatvių bei stotelių tinklas.

Siekiant užtikrinti geresnį susisiekimą viešuoju transportu tam tikrais reisais 20-ojo maršruto autobusai užvažiuos į Gurelius – nuo Mūrinės Vokės stotelės maršruto trasa pratęsiama Lentvario g., toliau – J. Janonio ir J. Švažo gatvėmis. Maršrute atsiras naujos stotelės – Gureliai (abiem kryptimis), Jono Švažo (abiem kryptimis) ir galinė Kaimynų stotelė, kurioje autobusai apsisuks ir važiuos link miesto.

 

 

Geresnis susisiekimas – ir pilaitiškiams

Dėl susidariusios eismo situacijos buvo peržiūrėti 30-ojo, 32-ojo, 54-ojo, 75-ojo ir 4-ojo G maršrutų autobusų tvarkaraščiai, kurie bus keičiami nuo spalio 30 d. Taip pat, siekiant sustiprinti 4-ąjį G autobusų maršrutą jame kursuos papildomas autobusas, kuriuo per dieną keliautų virš 1 tūkst. esamų keleivių. Nuo pirmadienio šiame maršrute važiuos 18 triašių autobusų, kurie pagal naujai sudarytą eismo tvarkaraštį darbo dienomis nuo 6.20 val. važiuos kas 6 min., kai dabar – kas 7-8 min. Tuo tarpu nuo 7.05 val. iki 8.00 val. autobusai važiuos kas 5 min.

Pilaitės pr. taip pat įsibėgėjo ir gatvės platinimo bei tik viešajam transportui skirtos juostos įrengimo darbai. Tikimasi, kad užbaigus darbus kelionės viešuoju transportu iš Pilaitės pagreitės.

Planuojami pokyčiai ir Santariškėse – keisis 103-iojo N Santariškės–Didlaukio–Kalvarijų–Pylimo g.–Stotis–Gerosios Vilties st. autobusų maršruto darbo organizavimas. Į Santariškių žiedą atvykę naktiniai autobusai jame išlaipins keleivius ir apsukę ratą, važiuos link Vaikų ligoninės planinei atstovai.

Pasibaigus Europos centro muziejaus lankymo sezonui, nuo lapkričio 1 d. 66–ojo Žalgirio–Kalvarijų–Žaliųjų Ežerų g.–Europos parkas–Skirgiškės maršruto autobusai papildomai nebeužsuks į Europos parką.

Nauji maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo spalio 26 d., o viešojo transporto stotelėse informaciją planuojama atnaujinti nuo spalio 28 d. Prašome keleivių būti atidžiais ir atkreipti dėmesį į tvarkaraščių galiojimo datą.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.

 

 

 

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: