SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2017 09 27 - Nuo spalio 2 d. keičiami dalies autobusų maršrutų tvarkaraščiai

Spalio mėnesio pradžioje – pokyčiai viešojo transporto darbo organizavime, praneša Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. Nuo pirmadienio, 2017 m. spalio 2 d., keisis 1-ojo, 2-ojo, 36-ojo, 37-ojo, 41-ojo, 53-iojo, 63-iojo, 88-ojo ir 88-ojo N bei 3-iojo G maršrutų autobusų tvarkaraščiai.

Pirmadienį pastebimus pokyčius pamatys važiuojantieji 41-uoju, 88-uoju ir 88-uoju N autobusų maršrutais – jais važiuos visiškai naujos transporto priemonės, kurias pristatys naujas Vilniaus miesto vežėjas. Nauji autobusai bus žemagrindžiai, pritaikyti neįgaliesiems. Kelionių metu bus galima naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir įkrauti savo išmaniuosius prietaisus.

Nuo penktadienio, rugsėjo 29 d., nežymiai keisis viešojo transporto eismo organizavimas Stoties rajone. 1-ojo, 2-ojo, 3-ojo ir 4-ojo maršruto autobusai išvyks iš „J“ raide pažymėtos stotelės. „K“ raide bus pažymėta stotelė, kurioje, kaip įprastai, stoja 1-ojo G, 53-iojo ir naktinio 103-iojo N maršrutų autobusai.

Tuo tarpu 36-ojo, 37-ojo ir 63-iojo maršrutų autobusų važiavimo laikai keičiami atsižvelgiant į gyventojų prašymus, o taip pat – ir suderinus autobusų tvarkaraščius su pamokų laiku. 53-iojo maršruto autobusų eismo tvarkaraštis dėl transporto atstovų perorganizavimo Fabijoniškių žiede.

Keisis ir 11-ojo Užupis–Senamiestis–Žvėrynas autobusų maršruto eismas – maršrute bus įrengta papildoma stotelė Aušros vartai, ir joje stos Pylimo gatvės link važiuojantys 11-ojo maršruto autobusai.

Nauji maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti rugsėjo 28 d., atnaujinti tvarkaraščiai viešojo transporto stotelėse taip pat bus skelbiami nuo rugsėjo 28 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

 

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.

 

 

 


Eismo tvarkaraščiai: