SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2017 08 30 - Nuo rugsėjo 1 d. – papildoma greitojo autobuso stotelė

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad nuo rugsėjo 1 d. Piliakalnio stotelėje (abiem kryptimis) stos greitojo 4-ojo G Pilaitė–Konstitucijos pr.–Saulėtekis maršruto autobusai. Greitieji autobusai šioje stotelėje stos kiekvieną dieną. Kaip teigia įmonės specialistai, pokyčiai įgyvendinami atsižvelgus į aplinkiniuose rajonuose augantį gyventojų skaičių bei šalia įsikūrusių įmonių prašymus. Tikimasi, kad taip pagerės susisiekimas su sparčiai besiplečiančia vakarine miesto dalimi.

Internetiniame tinklalapyje www.vilniustransport.lt  jau teikiama patikslinta informacija apie 4-ojo G maršruto autobusų eismo tvarkaraštį. Informacija bus atnaujinta ir Piliakalnio stotelėse.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.


Eismo tvarkaraščiai: