SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2017 08 18 - Nuo rugpjūčio 21 d. 43-iojo ir 73-iojo maršrutų autobusai važiuos įprastinėmis trasomis

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad užbaigus inžinerinių tinklų Taikos g. remonto darbus, nuo rugpjūčio 21 d. 43-iojo Justiniškės–Šeškinė–Žaliasis tiltas–Centras ir 73-iojo Justiniškės–Centras–Naugarduko g.–Vilkpėdė maršrutų autobusai vėl važiuos įprastomis trasomis. 

Maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti rugpjūčio 18 d., o viešojo transporto stotelėse atnaujinti tvarkaraščiai bus skelbiami taip pat nuo rugpjūčio 18 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinkle „Facebook“ www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt), darbo valandomis – ir telefonu (8 5) 210 7050.

 

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.


Eismo tvarkaraščiai: