SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2017 08 10 - Nuo rugpjūčio 12 d. – patogiau pasiekiamas Europos parkas

            Nuo šiol Europos parkas bus pasiekiamas kur kas patogiau, žada Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. Nuo 2017 m. rugpjūčio12 d. 66–ojo Žalgirio–Kalvarijų–Žaliųjų Ežerų g.–Europos parkas–Skirgiškės maršruto autobusai papildomai užsuks į Europos centro muziejų – Europos parką. Taip siekiama užtikrinti patogų atvykimą į Europos parką viešuoju transportu vilniečiams ir miesto svečiams.

 

Autobusai į Europos parką užsuks muziejaus sezono metu – nuo balandžio 1 d. iki spalio 15 d. Su atnaujintais eismo tvarkaraščiais bus galima susipažinti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt nuo rugpjūčio 10 d., informacija viešojo transporto stotelėse bus skelbiama nuo rugpjūčio 11  d.

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.

 


Eismo tvarkaraščiai: