SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2017 05 31 - Šiaurės miestelyje Vilniuje – nauja šviesoforinė sankryža

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad šiandien, gegužės 31 d., užbaigti šviesoforinio reguliavimo ir valdymo sistemos įrengimo darbai vienoje judriausių Šiaurės miestelio vietų – P. Lukšio ir J. Kubiliaus gatvių sankryžoje. Šioje judrioje sankryžoje visų eismo dalyvių saugumą ir tinkamą srautų pralaidumą užtikrins išmaniai veikiantys šviesoforai. Bus užtikrinamas saugesnis išvažiavimas iš šalutinės gatvės, nesusikertant su transporto priemonėmis, važiuojančiomis pagrindiniu keliu, o pėstieji galės saugiai pereiti sankryžą, kai jiems degs žalias šviesoforo signalas.

Pasak įmonės eismo organizavimo specialistų, šiandien pradėtas ir sklandžiai užbaigtas bandomasis sankryžos paleidimas. Jo metu darbų rangovas vykdys eismo srautų stebėjimą, šviesoforinio eismo reguliavimą ir derinimą (darbo režimų koregavimą). Taip siekiama užtikrinti optimalų sankryžos veikimą. Planuojama, kad šviesoforinė sankryža pilnu pajėgumu veiks jau nuo birželio 10 dienos.

Kaip ir kitos pagrindinės Vilniaus miesto šviesoforinės sankryžos, P. Lukšio ir J. Kubiliaus gatvių sankryža taip pat stebima vaizdo stebėjimo kameromis. Vaizdą tikruoju laiku galima stebėti internetiniame tinklalapyje http://www.sviesoforai.lt/map/cameraviewer.aspx.


Eismo tvarkaraščiai: