SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Naujienos

2017 05 25 - Artėjant Tėvo dienai – dažniau kursuosiantys 37 ir 63 maršrutų autobusai

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad artėjant Tėvo dienai keisis kai kurių viešojo transporto maršrutų darbas. Du savaitgalius iš eilės – gegužės 27 – 28 d. ir birželio 3–4 d., 37–ojo Kalvarijų–Tuskulėnų–Olandų g.–Rokantiškės ir 63–iojo Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės maršrutų autobusai važiuos dažniau ir bus didesnės talpos.

Siekiant užtikrinti galimybę vilniečiams aplankyti savo artimųjų kapus Rokantiškėse ir Karveliškėse, minimų maršrutų autobusai artimiausius du  savaitgalius kursuos kur kas dažniau – 37–ojo maršruto autobusai važiuos kas 29 min., o 63–iojo maršruto autobusai – kas 25–29 min., ir vietoj įprastų dviašių autobusų važiuos didesnės talpos – triašiai autobusai. Kaip įprastai, pro Saltoniškių ir Sudervės kapines 7–uoju Šiaurės miestelis–Verkių g.–Viršuliškės–Lazdynai maršrutu taip pat kursuos triašiai autobusai.

Papildomų autobusų eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti, gegužės 26 d. Informacija apie autobusų eismą viešojo transporto stotelėse taip pat bus atnaujinama nuo šiandien bei pateikiama viešojo transporto švieslentėse.


Eismo tvarkaraščiai: